Szary Granit

Szary Granit

Szary granit doskonale komponuje się we wnętrzach industrialnych, loftowych, ale również klasycznych. To kamień naturalny znajdujący wszechstronne zastosowanie w aranżacjach nowoczesnych wnętrz. Właściwości tego materiału sprawiają, że jest on bardzo uniwersalny i może być wykorzystany praktycznie w każdym wnętrzu domu, jak również na zewnątrz budynku. W sklepie Kemizo.pl można zamówić elegancki granit szary w wielu różnorodnych wzorach.

Jakie zastosowanie posiada szary granit?

Ze względu na swój elegancki i subtelny wygląd, szary granit znajduje szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Może być wykorzystany zarówno do układania posadzek, jak również dekor ścienny, płyty elewacyjne czy też obudowa kominka. Z materiałem tym powszechnie spotkamy się w kuchniach i łazienkach, jako iż jest on wykorzystywany do produkcji kamiennych blatów. Granit szary to również świetny materiał na parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Z materiałem spotkamy się także na ogrodach w postaci wytrzymałych i eleganckich donic.

Jakie właściwości ma granit szary?

Szary kamień odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, a także czynniki atmosferyczne. Na przestrzeni lat nie traci on swojego doskonałego wyglądu, dzięki czemu, jest to inwestycja długoterminowa. Powierzchnia granitu szarego nie chłonie zabrudzeń, co pozwala zachować elementy kamienne w idealnej czystości. Nie dochodzi tu również do rozwoju szkodliwych mikroorganizmów, co ma korzystny wpływ na poziom higieny w pomieszczeniach.

W jakiej cenie dostępny jest szary granit?

Dużym plusem jest możliwość pozyskania szarego granitu w dobrej ofercie cenowej. Dokładna szary granit cena zależy od rodzaju wybranego materiału, wymiarów, a także sposobu obróbki. W naszym sklepie zawsze jesteśmy ukierunkowani na indywidualne oczekiwania naszych klientów. Trzeba jednak przyznać, że szary granit cena m2 jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę właściwości tego materiału, a także bardzo wszechstronne zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach.