Blat Granitowy

Blat Granitowy

Blat granitowy jest idealnym wykończeniem każdej zabudowy kuchennej. Granitowy blat kuchenny dzięki swojej uniwersalności bez problemu można wkomponować zarówno w projekt nowoczesnej kuchni w stylu glamour, jak i w projekt kuchni w starym stylu. Granit jest niezwykle twardym kamieniem o gęstej strukturze, dzięki czemu nadaje się na blat kuchennyktóry spełni swoją funkcję w każdej kuchni, zapewniając komfort użytkowania przez wiele lat
bez widocznych oznak jego eksploatacji. Granitowe blaty kuchenne są tak trwałe, gdyż nie ulegają deformacji w kontakcie z wodą, czy też z gorącymi naczyniami. Są one odporne na zarysowania i inne zniszczenia mechaniczne. W związku z tym bezpośrednio na blaty granitowe możemy bez obawy stawiać naczynia, które wyjęliśmy z nagrzanego piekarnika, co gwarantuje nam komfort ich użytkowania. Nie musimy się również martwić, kiedy jakiś płyn rozleje się na blat z granitu i pozostanie na nim przez długi czas. Granit nie wchłonie wody i nie spęcznieje pod jej wpływem, co jest często spotykane przy użyciu innych materiałów takich jak laminowana płyta wiórowa. Blat granitowy do kuchni jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Ma gładką, lśniącą powierzchnię, którą wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, by pozbyć się zabrudzeń. Łatwo jest również utrzymać czystość w zazwyczaj najbardziej problematycznej strefie – wokół zlewu.

Jednym z wielu ważnych argumentów, które świadczą o tym, że warto zainwestować w blaty granitowe do kuchni , jest ich spektakularny wygląd. Na całym świecie panuje obecnie wyraźna tendencja do łączenia kuchni z salonem, tworząc pomieszczenie, w którym spędza się najwięcej czasu z rodziną, a także przyjmuje się gości. Blat kuchenny przyciąga spojrzenia, gdyż znajduje się zazwyczaj w centralnym punkcie kuchni, dlatego zachęcamy do wyboru jego
granitowej wersji, która jest niezwykle elegancka i stanowi ozdobę pomieszczenia. W naszym katalogu znajdą Państwo blaty kuchenne granitowe, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy profesjonalny sprzęt do pomiarów mebli kuchennych, który gwarantuje precyzję i umożliwia nam stworzenie blatu perfekcyjnie dostosowanego do Państwa projektu oraz potrzeb.